Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do TOWARZYSZY Z KC PO-PSL - NIE SIEJCIE FERMENTU W POLSCE I ZA GRANICĄ! TO ZA KADENCJI "WASZYCH" PADŁA PIANISSIMA "Przypomnijmy że z tego samego powodu w październiku ubiegłego roku odeszła janowska Pianissima. "
To tacy jak ty tłumoku siali ferment i pozwalniali ludzi pod zarzutem niegospodarności i złej opieki nad stadniną. Daliście swoich oszołomów bez doświadczenia do koryta, klacz padła i teraz domagacie się spokoju i zarzucacie ludziom postronnym sianie fermentu. Wiedziałem, że jesteście szkodnikami dla naszej ojczyzny ale, że narobicie takiego burd..lu to nie potrafiłem sobie wyobrazić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonomista nie sprawdz się przy koniach????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klacz zatruła się kocią karmą. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta piękna koninka robiła w Janowie? Kupiła i ją zostawiła w stadninie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo była z zagranicy i z gorszego sortu. polityka PlS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowa stadnina która według raportu NIK-u wygenerowała 16 milionów strat utrzymuje-przechowuje konie piosenkarzy i innych vipów ? Ciekawe na ile wyceniono miesięczne utrzymanie takiego konia ,bo na tzw.zachodzie stawki są czasem ''kosmiczne' A jak mniemam jest taniutko bo państwo mamy( bogate) :)  i może dokładać do prywatnych koników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do TOWARZYSZY Z KC PO-PSL - NIE SIEJCIE FERMENTU W POLSCE I ZA GRANICĄ! TO ZA KADENCJI "WASZYCH" PADŁA PIANISSIMA "Przypomnijmy że z tego samego powodu w październiku ubiegłego roku odeszła janowska Pianissima. "
Rozumiesz co piszesz? Padała z tego samego powodu co Pianissima wokół której jest tyle szumu i oskarżeń. Czyli teraz niech zaczną dochodzenie dotyczące zgonu Prerii i niech pozwalniają obecnych dyrektorów , prezesów i wszystkich którzy się nią opiekowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to zła kobyła była ! Nie uszanowała woli narodu wyrażonej w akcie wyborczym i musiała odejść na pisowską wcześniejszą emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać na wszystkim znający się Polacy... Wasza wiedza o koniach i ich chorobach ogranicza się chyba do definicji jaki koń jest każdy widzi... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ktoś w stadninie uprawiał sabotaż? Bo wypadki są bardzo podobne do weekendowych wizyt seryjnego samobójcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromnie żal mi te klaczy. Co ona temu wszystkiemu winna była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWI PREZESI PIERWSZE BRAWO WY,NOWY PREZES USKUTECZNIA SWOJA NOWA PASJE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie, jak powodować skręt jelit. Proste. I proste do udowodnienia, kto.
Konie zwłaszcza araby są bardzo delikatne jeśli chodzi o karmienie wiem coś o tym bo o mało nie dostałam lania od ojca gdy chciałam podać lekko podwiędniętą zielonkę( skoszona zielenina z łąki) naszym koniom krwi arabskiej. Wtedy  dowiedziałam się  że  zdechł by na skręt kiszek gdyby to zjadł , podobnie jest z sianem czy owsem, nie może być ani wilgotne ani stęchłe  ( nadpsute przez wilgoć o charakterystycznym zapachu) dlatego każdy gospodarz który miał konie sam ich karmił, najpierw sprawdzając czy się nadaje dla koni. Jeszcze jedno nie każdy weterynarz zna się na koniach, oprócz książkowej wiedzy trzeba mieć doświadczenie często wyniesione z domu gdzie od dzieciństwa miało się styczność z nimi, uwieńczone tytułem lekarza weterynarii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z pierwszych efektów tzw "dobrej zmiany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdarza się ,że klacz zachoruje najlepszemu hodowcy ale takim specjalistom to nie powinno i znów trzeba zwolnić będzie i co dalej .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy prezes nie daje rady bo nie zna się na koniach. Takich przypadków będzie więcej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te spacje przed przecinkami w skanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam arbuzy? Dobrze, że padła nie? Jest komu zarzucić błędy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowa stadnina która według raportu NIK-u wygenerowała 16 milionów strat utrzymuje-przechowuje konie piosenkarzy i innych vipów ? Ciekawe na ile wyceniono miesięczne utrzymanie takiego konia ,bo na tzw.zachodzie stawki są czasem ''kosmiczne' A jak mniemam jest taniutko bo państwo mamy( bogate) :)  i może dokładać do prywatnych koników.
Kłamliwy skunksie, wejdź na stronę NIK-u i przeczytaj jak jest naprawdę zamiast oczerniać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...